Elegans Catering & Tabldot Yemek


Yemek Emek

Yemek Lezzet

Yemek Sanattır

Yemeğin Sanayisi Olmaz

ilkesinden yola çıkarak 2006 yılında 25 yıllık renkli ve başarılı  aşçılık mesleğinin   birikimi ile  kurulmuş olup yemek fabrikası kavramından uzak Butik Ev yemeği lezzetinde yemeklerle hizmet vermekdedir.


Elegance Catering de yemekler 300 er porsiyonluk periyotlarla lezzetleri ve niteliği yitirilmeden ev yemeği lezzetinde hazırlanmaktadır, Firmamız yemek sektöründe kısa zamanda Lezzetiyle kalitesiyle yemeğe gösteridiği özenle müşterilerinin duyduğu güvenle seçkin catering firmaları arasında yerini almışdır.

Yemek Şirketi Elegance Sağlıklı beslenmenin Sağlıklı yemekle mümkün olduğunun bilincinde olup firmamızın  yemeklerinde  soya katkı maddesi  ve muadili ürün kullanmamaktadır.Tüm tedarikçilerimiz denetlenmekde olup İSLAMİ Şartlar ön planda tutulmaktadır.

 

 

Menülerimiz günlük alınması gereken kalori üzerinden hesaplanarak beslenme bilim uzmanı ve gıda mühendisleri tarafından hazırlanmakta her ayın son günü yeni menümüz müşterilerimize sunulmaktadır. Yemeklerimiz yemeğin beşiği  BOLU MENGEN'li aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. 2006 yılından bu yana sağlıklı,hijyenik ve kaliteli üretim yapan Elegance  yemek şirketi , tabldot yemek sektöründe sanayileşmeyecek kadar lezzet odaklıdır. Kaliteli hammadde kullanımı, tecrübeli kadrosu ve hizmet sevgisiyle müşterilerine ulaşmak temel hedefidir... 400 m2’lik yüksek standartlarla donatılmış mutfağında sürekli eğitim ve denetimlerle takip edilen bir üretim sistemi mevcuttur. Gıda mühendisi ve gıda teknikerleri tarafından programlanan bu hijyen ve kalite eğitimleri yine bu ekip tarafından denetlenir. 10 kişi ve üzeri tüm işyerlerine tabldot yemek hizmetimiz vardır.

Firmamızdan hizmet aldığınız anda mutfağınız bizim denetimimizde olur ve kalite takibi gereği düzenli olarak ziyaret edilir. 

Amaçlarımız;
Tüm paydaşlarımıza yüksek kalite standartlarında hizmet sunabilmek ve memnuniyetlerini arttırarak korumak müşterilerimize hızlı çözümler üreterek sürekli çözüm ortağınız olmaktır. Çalışanlarımızın iş sağlığını ve güvenliğini kayıtsız şartsız korumak ve çalışanlarımızın kaliteli üretim bilincini arttırarak devam ettirmek temel ilkelerimizdendir. Genç ve dinamik kadromuzla sürekli büyüyen ve gelişen pazarda yemeği sanayileştirmeden sağlam bir yer edinmektir. Yemeklerimizde soya mekanik kıyma et muadili ürünler ve helal olmayan hiçbir ürün kesinlikle kullanılmamaktadır.


Çevre bilinci ile adım atan Yemek Şirketi Elegans yasal mevzuat hükümlerine uyarak HACCP politikası ile hijyenik ortamda lezzetli yemekler üretmektedir.Elegans Catering

Tabldot & Yemek

İşletmeniz için tabldot yemek hizmeti alacaksanız   Bizden teklif almadan karar vermeyin..

Birgün değil hergün leziz tabldot yemek Elegance Catering,de

Yemek Teklifi İste

Bizi izleyin

   

penisverlängerung tabletten
pożyczki pod zastaw nieruchomości